Kamenná stáj Čeřeniště

Pobyty u koní

 

 
Naše stáj se zaměřuje především na výuku jízdy na koních pro děti od 6 do 15 let . Každému zájemci chceme umožnit seznámit se s tímto krásným ušlechtilým zvířetem a pomoci mu udělat první jezdecké krůčky. 
 
Naše filosofie je jednoduchá: spokojené dítě i kůň.
 
Nejezdíme pro velké výkony ale pro radost.
 
Na našich pobytech je vždy maximálně deset dětí a v součastné době je u nás 18 koní a jeden oslík. Snažíme se ke každému mladému jezdci přistupovat individuálně a vybrat mu co nejvhodnějšího koníka.
 
U nás se naučíte nejen jezdit, ale i se o koníky starat. Poznáte co práce je schováno za tímto koníčkem.
 
A dost povídání a raději co byste měli mít sebou vždy za vybavení:
Spací pytel, deku, polštářek, hrnek, jezdecké boty nebo čapsy (stačí i holinky), rajtky nebo tepláky na ježdění (vhodné podkolenky), psací potřeby, dostatečné oblečení, pláštěnku nebo nepromokavou bundu, přezůvky, doporučujeme vlastní jezdecký bičík a jezdeckou přilbu (možno použít i například helmu na kolo), baterku, nožík, šitíčko, lepidlo, nůžky a podobné tábornické vybavení. Nezapomeňte kartičku pojišťovny a potvrzení od lékaře, že se může zúčastnit táboru (bezinfekčnost) (platné 1 rok), případně léky, pokud dítě užívá.
 
 
V ceně pobytu ubytování, 5x denně stravování, výuka jízdy na koni. Vhodné je úrazové pojištění dítěte, pokud dítě není pojištěno je možno podepsat rodiči účast na vlastní nebezpečí.
TOPlist