Kamenná stáj Čeřeniště

Pronájem

Pronájem koně či poníka je nejvyšší možnost účasti v naší stáji (kromě vlastního koně :-)

Děti, kteří mají pronájem koně, za ním dojíždí libovolně až 5 krát týdně.

V této fázi děti již pečlivě trénují, především na parkurové (skokové) a drezúrní závody, neboť to je specializace naší stáje, a také se závodů účastní.

Cena: 4 000 Kč za měsíc + poplatky spojené s kováním či strouháním, očkováním a zubním ošetřením koně (pravidelná a standardní péče o zdraví koně) + 50 kč doprava

Přihláška ke stažení ZDE

 

Povinné vybavení: jezdecká přilba, bičík, čištění na koně v krabičce, rajtky, podkolenky nebo chapsy, jezdecké boty (perka), jezdecké rukavice. Vřele doporučujeme jezdeckou bezpečnostní vestu.

Každý kůň má své vlastní vybavení. To však používají všichni, kdo na něm jezdí. Jelikož je to vybavení erární, nikdo se o něj bohužel nestará tak, jako by bylo jeho vlastní. Proto jsou sedla a uzdečky v lehce dezolátním stavu. Dáváme proto ke zvážení rodičům, zda nepodpoří své dítě koupí vlastního sedla či uzdečky. Je to investice, která se vyplatí, a případně je možno vždy sedlo nebo uzdečku opětovně prodat.

Pokud se rozhodnete ke koupi vlastního vybavení, je nutno to nejprve vyzkoušet, ne každé sedlo koni sedí, každý má jiná záda. Případné nápady prosím konzultujte s trenérem

 

TOPlist