Kamenná stáj Čeřeniště

Spolek stáje Čeřeniště

Spolek stáje Čeřeniště existenčně navázal na občanské sdružení stáje, fungující do konce roku 2013, neboť nový občanský zákoník již občanské sdružení neuznává. Má ale obdobnou funkci. Byl založen proto, aby mohli naši jedzci na závodech reprezentovat naši stáj, protože to Česká jedzecká federace vyžaduje. Má ale i jiné významy. Jako nezisková organizace se může pokoušet získaz nejrůznější dotace a podpory státu i Evropské unie pro naši činnost.

Ze svých prostředků pak Spolek hradí krevní testy koní, závodní licence koní i poníků a měření poníků (výška), dopravu účastníků ZZVJ a část startovného jezdců, tréninky pod vedením externích trenérů (do vyčerpání prostředků).

Spolek je zapsán v rejstříku spolků u Krajského soudu v Ústí nad Labem pod sp. zn. L 5753, pod IČ 27035832, kde jsou zároveň i uloženy příslušné listiny Spolku (například stanovy) - viz. www.justice.cz

 

Přihláška člena ke stažení zde.

číslo účtu: 254404742/0300 -  sem můžete zasílat členské příspěvky (VS: RČ dítěte + popis příkazu: jméno dítěte), které jsou momentálně stanoveny na 500,- Kč/rok pro člena. 

výbor sdružení:   Ing. Zuzana Pešoutová

                            Bc. Nikola Krumbholcová

                            Daniela Nováková

 

Bližší informace o sdružení na mailu: zuzka.pes@email.cz nebo na telefonním čísle 605184072.

 

TOPlist